Booking.com

O Booking.com

Získajte 2x väčší cashback na Booking.com vďaka novému cashback portálu Chamty.sk. Vstupný bonus 2 €.

Získajte peniaze zo svojich nákupov na internete

Zaregistrujte sa

V priebehu 20 sekúnd sa zaregistrujete, získate účet zadarmo a prvý bonus 2 €.

Zvoľte obchod a nakúpte

Stačí prejsť do viac než 500 e-shopov z webu NávratnéPeniaze.sk.

Užite si ušetrené peniaze

Z každého nákupu dostanete časť peňazí späť.
Vyplatených 2 miliónov €
Nakupujte, získajte peniaze späť a
2 € vstupný bonus.
Registrovať cez Google
alebo

Viac informácií

Garancia najnižšej ceny

Pokiaľ nájdete konkurenčnú ponuku s rovnakými parametrami, tj rovnaký typ ubytovania, rovnaký termín, rovnaké storno podmienky, Booking.com Vám rozdiel v cene vyrovná. Viac o tejto službe nájdete tu.

 

Transparentné ceny

Na Booking.com nájdete kompletné ceny, tj sumu za ubytovanie, stravu, miestne poplatky a dane. Samotné užívanie a rezervácia sú zadarmo! S Booking.com teda vždy viete, aký je konečný účet za Váš pobyt.

 

Virtuálny asistent

Booking.com disponuje službou virtuálneho asistenta, ktorý je Vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Asistent Vám pomôže s dodatočnými požiadavkami, ako sú napr.

 • zmena príchodu či odchodu
 • rezervácia parkovacieho miesta
 • prístelka, prípadne aj posteľ navyše

Široká ponuka ubytovania

Ako už bolo uvedené vyššie, na Booking.com nájdete viac ako 28 000 000 ubytovaných priestorov v 229 krajinách a teritóriách, čo z neho robí najväčšiu svetovú databázu najlepších ubytovaní. Nájdete tu jednotky za priaznivú cenu pre nenáročných užívateľov, ako aj vyhlásené luxusné destinácie.

 

Zákaznícka podpora

Booking.com ponúka svojim klientom nepretržitú asistenciu v 40 jazykoch. Pracovníci Booking.com sú pripravení Vám zodpovedať otázky na ubytovanie, riešiť s Vami zmeny rezervácií či Vám pomôcť s domožením so služieb, ktoré ste si zaplatili. Vďaka tomu, s Booking.com sa nemusíte báť vycestovať do krajiny s oficiálnym jazykom, ktorému nerozumiete. Zákaznícku podporu môžete kontaktovať prostredníctvom telefónu či kontaktného formulára uvedeného priamo na stránkach www.booking.com.

 

Jednoduchá rezervácia

Vďaka Booking.com sa nemusíte učiť nové a nové rezervačné systémy jednotlivých hotelov. Na pár kliknutí si rezervujete ubytovanie po celom svete. Booking.com vyžaduje od svojich používateľov minimum informácií a tento portál hovorí aj Vašim jazykom. Zároveň, priamo na webe taktiež nájdete prehľad svojich rezervácií, ktorý obsahuje všetko potrebné informácie ako:

 • názov ubytovacej jednotky
 • dátum príchodu a odchodu
 • typ rezervovaného ubytovania
 • cenu

Platbu za ubytovanie realizuje samotné ubytovanie, využiť môžete všetky platobné metódy akceptované týmto ubytovaním. V niektorých prípadoch, ubytovanie si do vášho príchodu, resp. uhradenie ceny za ubytovanie na mieste, môže blokovať na Vašej platobnej karte celú či časť ceny ubytovania.

 

Storno ubytovanie

Booking.com používa pre všetky registrované ubytovanie jednotný systém storno podmienok. Na webe www.booking.com sa vždy dozviete, aké sú možnosti zrušenia Vašej rezervácie, tj do kedy je možné rezerváciu zrušiť as akými podmienkami. Informácie o storno podmienkach sa na Booking.com dozviete už v prehľade ubytovania, tj nečakajú Vás žiadne nepríjemné prekvapenia. Už v čase rezervácie teda viete, aké sú Vaše možnosti storna. Spravidla sa jedná o:

 • plnú refundáciu bez poplatkov, tj. všetky peniaze dostávate späť
 • čiastočnú refundáciu, tj. späť dostávate časť peňazí
 • nemožnosť refundácie, tj aj v prípade zrušenia, ubytovanie Vám bude účtované

 Storno je možné urobiť priamo na webe www.booking.com, a to v prehľade Vašich rezervácií. Zrušenie prebehne okamžite a informácie o ňom sa Vám zobrazia priamo pri detaile ubytovania, viď príklad nižšie:

 

Doplnkové služby

Okrem ubytovania, na Booking.com si môžete rezervovať aj prenájom automobilu, miesto v reštaurácii či kúpiť letenky. Všetky tieto rezervácie je možné jednoducho spravovať z Vášho užívateľského účtu.

 

Postup založenia účtu na Booking.com

 1. navštívte internetovú stránku www.booking.com
 2. v pravej hornej časti obrazovky kliknite na tlačidlo „Registrujte sa“
 3. zvoľte možnosť registrácie
 4. hotovo!

Podobné obchody

Cestovnakancelariadaka.sk Cestovnakancelariadaka.sk
Prejsť do obchodu
Domalenka.sk (predtým Sorger.sk) Domalenka.sk (predtým Sorger.sk)
Prejsť do obchodu
Flixbus.sk Flixbus.sk
Prejsť do obchodu
Eurowings.com Eurowings.com
Prejsť do obchodu
CND.sk CND.sk
Prejsť do obchodu
Kiwi.com Kiwi.com
Prejsť do obchodu
Marimex.sk Marimex.sk
Prejsť do obchodu
TummyTox.sk TummyTox.sk
Prejsť do obchodu

Viac než 200 000 ľudí s nami šetrí pri nákupoch.

Pridajte sa k nim.

Zaregistrujte sa