Najpopulárnejší doplnok do tvojho prehliadača

Doplnok ti zaistí lacnejšie nakupovanie na internete

Vždy, keď budeš nakupovať v nejakom e-shope z nášho zoznamu TU, zobrazí sa ti vďaka tomuto doplnku upozornenie na možnosť získania tzv. „návratných peňazí“. Ročne tak môžeš ušetriť desiatky až stovky Eur.

  • Je a bude vždy zadarmo, jednoduchá inštalácia
  • Upozorní ťa, keď e-shop ponúka návratné peniaze alebo zľavový kupón

Za prvú inštaláciu získaš bonus 1 €

      

Inštalácia je podporovaná len pre webový prehliadač Google Chrome a Mozilla Firefox

:-) Upozornenie: Inštalácia Doplnku môže mať za následok rapídne zvýšenie tvojich nazbieraných návratných peňazí.

Príklad, ako vyzerá Doplnok pri návšteve obchodu Hej.sk

Nezapomeň, za nákup můžeš získat zpět až 4 %. Vratné peníze zde. Nezapomeň, za nákup můžeš získat zpět až 4 %. Vratné peníze zde.

O Doplnku

  • Doplnok má len informatívny charakter, tj. samotná inštalácia vám nezaistí získanie návratných peňazí za nákupy automaticky -> vždy je nutné ísť do obchodu cez tlačidlo "Prejsť do obchodu" vždy pred každým nákupom. Zoznam e-shopov TU.
  • Bonus 1 € je možné získať iba raz pri prvej inštalácii a len v prípade, že si prihlásený do svojho účtu, pri ďalších inštaláciách cez jeden účet nebude bonus pripísaný.
  • Doplnok si instaluješ vždy do svojho webového prehliadača (Chrome, Firefox) v jednom počítači, pokiaľ teda v budúcnosti zmeníš prehliadač, počítač alebo je počítač preinštalovaný, je nutné Doplnok nainštalovať znova.
  • V prípade, že sa ti bonus po inštalácii nepripíše automaticky, kontaktuj nás TU.
Prihlásiť Facebookom

Portál NavratnePeniaze.sk vracia peniaze späť za online nakupovanie iba registrovaným užívateľom, ktorí přešli do e-shopu preklikom zo stránok navratnepeniaze.sk. Správa účtu je úplně zadarmo a registráciu môžeš kedykoľvek zrušiť.