Zaregistrujte sa a získajte dnes navyše 2 €

Otázky týkajúce sa cashback odmien

Otázky a reklamácie týkajúce sa cashbacku smerujte prosím vždy na náš portál a nie na konkrétne obchody.

Ďakujeme, že ste NávratnéPeniaze.sk odporučili ďalej! Zarábať nakupovaním – komu by sa to nepáčilo.

Unikátny odkaz – nový používateľ musí vykonať registráciu cez váš unikátny odkaz, ktorý nájdete po prihlásení v sekcii „Odporúčanie priateľovi“. Na rovnakej stránke môžete sledovať, či je konkrétny odporúčaný používateľ evidovaný.

Splnenie podmienok – Bonus sa vám pripíše v momente, kedy nový používateľ získa 4 € schváleného cashback z nákupov do 6 mesiacov od registrácie.

Ak odporúčaný používateľ nakúpi, tak je nutné ešte počkať, až mu budú tieto získané návratné peniaze schválené. V praxi vám bonus môžeme pripísať aj niekoľko týždňov po tom, čo odporúčaný používateľ nakúpil.

Máte na nás otázky? Neváhajte a pýtajte sa nás vo formulári alebo na e-maile info@navratnepeniaze.sk

Je nám veľmi ľúto, ale ak nebol nákup uskutočnený preklikom cez NávratnéPeniaze.sk, nie je možné vám spätne vyplatiť návratné peniaze.

Prečo?

NávratnéPeniaze.sk fungujú na províznom princípe. Obchod nám vyplatí províziu iba v prípade, že ste pred nákupom prešli cez naše stránky. O túto províziu sa s vami potom podelíme.

Čo môžem urobiť do budúcnosti?

Nákupný Pripomienkovač – veľmi šikovný strážca, ktorý vás upozorní, keď pôjdete do obchodu priamo a nie cez NávratnéPeniaze.sk. Navyše za prvú inštaláciu Pripomienkovača vás odmeníme bonusom 20 Kč.

Máte na nás otázky? Neváhajte a pýtajte sa nás vo formulári alebo na e-maile info@navratnepeniaze.sk

Viac než 200 000 ľudí s nami šetrí pri nákupoch.

Pridajte sa k nim.

Zaregistrujte sa