Tipy pre tvoj nákup

Prinášame ti niekoľko tipov pre úspešný nákup:

1. Odporúčame pred prihlásením do tvojho účtu a samotným nákupom vymazať cookies tvojho prehliadača. V histórii tvojho prehliadača totiž môžu byť zapísaní odlišní provízni partneri a provízia z tvojho nákupu by potom mohla byť pripísaná inému portálu. Obchod by následne províziu nemohol vyplatiť nám a my potom nemohli pripísať návratné peniaze tebe. Vymazanie cookies je jednoduchá vec, pre návod klikni tu.

2. Skontroluj si, že si prihlásený (á) do svojho účtu.

3. Nájdi na NávratnéPeniaze.sk obchod, v ktorom máš záujem nakúpiť a choď na jeho detail.

4. V detaile obchodu nájdeš logo, popis obchodu a informáciu, v akých kategóriách ponúka tovar. U každej kategórie tovaru je uvedené, koľko % z každého nákupu ti vrátime späť a odkaz na nakúpenie v danom obchode.

5. Klikni na "prejsť do obchodu" a budeš presmerovaný (a) do daného obchodu.

6. Nakúp v danom obchode.

7. V tvojom účte by sa mali čoskoro (do cca 48h) objaviť očakávané návratné peniaze. Skutočné pripísanie peňazí prebehne v momente, keď obchod pošle peniaze nám. Obvykle všetko môže trvať 2-3 týždne, predovšetkým kvôli zákonnej 14 dňovej lehote na vrátenie tovaru.

Čo ďalej?
Nakupuj (zoznam obchodov)
Prihlás sa / Zaregistruj sa
Ďalšie otázky? Opýtaj sa

Prihlásiť Facebookom

Portál NavratnePeniaze.sk vracia peniaze späť za online nakupovanie iba registrovaným užívateľom, ktorí přešli do e-shopu preklikom zo stránok navratnepeniaze.sk. Správa účtu je úplně zadarmo a registráciu môžeš kedykoľvek zrušiť.