Zaregistrujte sa a získajte dnes navyše 2 €

Základné informácie

Web NávratnéPeniaze.sk je takzvaný cashback portál, ktorý vám zaistí vrátenie časti peňazí späť z každého nákupu v spolupracujúcich e-shopoch. Portál NávratnéPeniaze.sk prevádzkuje VELVET VISION s.r.o, so sídlom Na vápence 2885/2a, 130 00 Praha 3, IČ: 05228972, DIČ: CZ05228972.

Môžete nás kontaktovať na info@navratnepeniaze.sk prípadne cez formulár nižšie.

Pre otázky týkajúce sa cashbacku nás prosím kontaktuje cez Užívateľskú podporu .

Kontaktný formulár

Netreba sa ponáhľať – návratné peniaze pripisujeme max. do 5 pracovných dní od nákupu. Ak je nákup starší a návratné peniaze nie sú pripísané na vašom účte ani v čakajúcom stave, určite nás o tom informujte.

Špeciálny formulár – veľmi nám pomôže, keď vyplníte jednoduchý reklamačný formulár , v ktorom vyplníte čas nákupu, kde ste nakupovali a číslo objednávky.

Chcem reklamovať návratné peniaze cez formulár

Nákup nebol zaplatený, bol vrátený alebo zrušený – návratné peniaze sú vyplácané iba za uskutočnené nákupy.

Administratívna chyba na strane obchodu – nestáva sa často, ale vylúčiť sa to na 100 % nedá.

Neštandardný nákup – napr. tovar nebol na sklade, objednávka bola zmenená a získala tak iné označenie, akékoľvek spätné úpravy objednávok môžu spôsobiť, že sú návratné peniaze zamietnuté. To je možné napraviť, ale musíte nás o tom informovať.

Nepovolený zľavový kupón – ak použijete zľavový kupón, ktorý nie je zverejnený na NávratnéPeniaze.sk, nemôžeme 100 % garantovať, že budú návratné peniaze schválené. Zo skúseností ale vieme, že to väčšinou nie je problém.

Chcem reklamovať zamietnuté peniaze cez formulár

Doba schválenia „čakajúcich návratných peňazí“ je u každého obchodníka individuálna a náš portál ju nemôže ovplyvniť. Ak vidíte uskutočnený nákup v sekcii „Transakcie“, môžete si byť istý, že o nákupe vieme a evidujeme ho. Ak bol nákup riadne zaplatený a nevrátený, vaše návratné peniaze budú určite schválené.

Z obchodov získavame reporty zaplatených objednávok iba nárazovo, v časových intervaloch, ktoré musíme rešpektovať. Vo chvíli, kedy máme garantované, že bol nákup zaplatený, okamžite schválime aj vaše návratné peniaze.

Obchod nám schváli províziu iba za reálne nákupy.

Dobu schválenia ovplyvňuje: možnosť vrátenia tovaru do 14 dní, možnosť reklamácie, možnosť neskoršieho odberu tovaru, administratívna náročnosť schválenia provízie na strane obchodu, neštandardné podmienky a pod.

Je doba už príliš dlhá?

Neváhajte nás informovať o príliš dlhej čakacej dobe vo formulári nižšie alebo na e-maile info@navratnepeniaze.sk.

DPH a iné poplatky - návratné peniaze sú vyplácané iba z ceny tovaru alebo služby bez DPH, poštovného a ďalších poplatkov. Obchodníci bohužiaľ poskytujú províziu na zaslanie návratných peňazí iba zo základnej ceny objednávky.

Kredity a zľavové kupóny – ak bol pri platbe použitý kupón alebo kredit daného obchodu, je celková suma znížená o túto zľavu.

Cudzia mena – ak platíte v obchode Kč, € alebo USD, môže dochádzať k menším nezrovnalostiam vo výpočte. Meranie návratných peňazí aj v slovenských obchodoch môže prebiehať cez cudziu menu, čo spôsobí, že návratné peniaze nedokážeme vypočítať úplne presne. Rozdiely sú však minimálne.

Nesedí vám významne suma návratných peňazí ani napriek vyššie uvedeným dôvodom? Informujte nás.

Chcem reklamovať transakciu cez formulár (odporúčané)

Ďakujeme, že ste NávratnéPeniaze.sk odporučili ďalej! Zarábať nakupovaním – komu by sa to nepáčilo.

Unikátny odkaz – nový používateľ musí vykonať registráciu cez váš unikátny odkaz, ktorý nájdete po prihlásení v sekcii „Odporúčanie priateľovi“. Na rovnakej stránke môžete sledovať, či je konkrétny odporúčaný používateľ evidovaný.

Splnenie podmienok – Bonus sa vám pripíše v momente, kedy nový používateľ získa 4 € schváleného cashback z nákupov do 6 mesiacov od registrácie.

Ak odporúčaný používateľ nakúpi, tak je nutné ešte počkať, až mu budú tieto získané návratné peniaze schválené. V praxi vám bonus môžeme pripísať aj niekoľko týždňov po tom, čo odporúčaný používateľ nakúpil.

Máte na nás otázky? Neváhajte a pýtajte sa nás vo formulári alebo na e-maile info@navratnepeniaze.sk

Je nám veľmi ľúto, ale ak nebol nákup uskutočnený preklikom cez NávratnéPeniaze.sk, nie je možné vám spätne vyplatiť návratné peniaze.

Prečo?

NávratnéPeniaze.sk fungujú na províznom princípe. Obchod nám vyplatí províziu iba v prípade, že ste pred nákupom prešli cez naše stránky. O túto províziu sa s vami potom podelíme.

Čo môžem urobiť do budúcnosti?

Nákupný Pripomienkovač – veľmi šikovný strážca, ktorý vás upozorní, keď pôjdete do obchodu priamo a nie cez NávratnéPeniaze.sk. Navyše za prvú inštaláciu Pripomienkovača vás odmeníme bonusom 20 Kč.

Máte na nás otázky? Neváhajte a pýtajte sa nás vo formulári alebo na e-maile info@navratnepeniaze.sk

Viac než 200 000 ľudí s nami šetrí pri nákupoch.

Pridajte sa k nim.

Zaregistrujte sa