eshop.hillvital.eu

eshop.hillvital.eu 8.75 % späť z každého nákupu

  • 1 Registruj sa zadarmo vstupný bonus 2 €
  • 2 Klikni na tlačidlo „Prejsť do obchodu“ a nakup ako obvykle
  • 3 Vrátíme Ti peniaze sľúbenú časť na Tvoj účet

HillVital Vám prináša ocenené prírodné produkty z unikátnych liečivých bylín. Od multibylinných balzamov, hojivých mydiel, šampónov, viaczložkových čajov až po vitamíny. Tieto produkty na seba účinnosťou nadväzujú a tvoria podpornú liečbu pri problémoch s pohybovým aparátom, kŕčovými žilami, kožnými problémami… Navyše doprava je zdarma a máte garanciu vrátenia peňazí po dobu 30 dní.

Návratné
peniaze
8.75 %
Prejsť do obchodu

Podrobné podmienky k výške návratných peňazí

  • Celá ponuka 8.75 %

U eshop.hillvital.eu sme zatiaľ nevrátili žiadne návratné peniaze.

Z nákupu na eshop.hillvital.eu ti z hodnoty objednávky bez DPH vrátime 8.75 % späť. Túto sumu (tzv. „návratné peniaze“) ti vrátime spätne po dokončení nákupu do max. 3 pracovných dní na tvoj registrovaný účet na NávratnéPeniaze.sk.

Podrobné podmienky pre pripísanie „návratných peňazí“ u eshop.hillvital.eu

  • V prípade použitia iného zľavového kupónu než je zverejnený na NávratnéPeniaze.sk, nie je zaručené pripísanie alebo schválenie „návratných peňazí“.
  • Nákup musí byť uskutočnený kompletne on-line preklikom do obchodu cez tlačidlo "Prejsť do obchodu" a to bezprostredne bez vypnutia webového prehliadača a bez klikania na cudzie stránky, odkazy, bannery vč. odkazov v newsletteroch samotného obchodu.
  • Základ pre výpočet „návratných peňazí“ sa počíta z čistej hodnoty tovaru alebo služby, tj. bez DPH, poplatkov, poštovného a pod. V prípade použitia zľavového kupónu sa základ znižuje o výšku zľavy.
  • NávratnéPeniaze.sk nemôže garantovať vyplatenie „návratných peňazí“ v prípade, že sa nákup automaticky nezaznamená správne. Meranie, či bol nákup uskutočnený cez NávratnéPeniaze.sk prebieha na základe cookies v prehliadači. V prípade, kedy obchod dodatočne neuzná nárok na províziu pre NávratnéPeniaze.sk, web NávratnéPeniaze.sk si vyhradzuje právo nepreplatit „návratné peniaze“ užívateľom.
Prihlásiť Facebookom

Portál NavratnePeniaze.sk vracia peniaze späť za online nakupovanie iba registrovaným užívateľom, ktorí přešli do e-shopu preklikom zo stránok navratnepeniaze.sk. Správa účtu je úplně zadarmo a registráciu môžeš kedykoľvek zrušiť.