Často položené otázky

Čo sú to tie "návratné peniaze"?
Ako náhle nakúpíš v obchode ako prihlásený (teda aj registrovaný) užívateľ stránok NávratnéPeniaze.sk, obchod spozná, že prichádzaš od nás a dá nám províziu z tvojho nákupu. My z tejto provízie dáme väčšiu časť tebe späť. Ako návratné peniaze teda označujeme tú sumu, ktorú získaš zo svojho nákupu späť.

Prečo sa musím registrovať?
Pretože jedine keď sa zaregistruješ a prihlásiš, môžeš použiť špeciálny odkaz (obsahujúci tvoje unikátne číslo) pre odchod do daného obchodu. V obchode zaznamenajú, že prichádzaš z NávratnéPeniaze.sk a vyplatí nám províziu z nákupu. My spoznáme, že si nakúpil (a) ty a môžeme ti zaslať návratné peniaze.

Ako to všetko celé funguje?
Všetko funguje na základe provízie zo sprostredkovania. Na náš účet príde odmena za tvoj nákup. Následne minimálne polovicu sumy prepošleme ďalej na tvoj registrovaný účet. Po dosiahnutí minimálnej čiastky pre výplatu môžeš požiadať o vyplatenie celej sumy na tvoj bankový účet.

Aká je minimálna čiastka pre výplatu?
Minimálna čiastka pre výplatu na tvoj bankový účet je 12 Eur (vrátane všetkých bonusov).

Ako získam vstupný bonus?
Vstupný bonus 2 Eura získaš automaticky tým, že sa registruješ.

Ako získam bonus za odporúčania priateľom?
Bonus za doporučenie priateľovi 4 Eura získaš vtedy, keď cez tvoj účet na NávratnéPeniaze.sk zašleš pozvánku, na základe ktorej sa priateľ registruje a uskutoční nákup za minimálne 40 Eur (za túto sumu mu musia byť vyplatené návratné peniaze). Priateľov môžeš pozvať koľko len budeš chcieť, počet bonusov nie je obmedzený.

Nakúpil (a) som v eshope, ale stále nevidím na svojom účte na NávratnéPeniaze.sk pripísané peniaze, prečo?
Obchody nám posielajú peniaze späť najskôr až vo chvíli, keď je tovar zaplatený, prevzatý zákazníkom a potom uplynie 14 dňová lehota na vrátenie tovaru. Ihneď ako nám peniaze dorazia, pripíšeme ich na tvoj účet.

Nenašiel som na NávratnéPeniaze.sk svoj ​​obľúbený obchod, čo mám robiť?
V tom prípade bude najlepšie nás kontaktovať a my urobíme všetko preto, aby sme sa s obchodom dohovorili na spolupráci!

Ako sa dozviem, koľko peňazí z môjho nákupu dostanem späť?
Návratné Peniaze sú vyplácané iba z ceny tovaru alebo služby bez DPH. Za platbu DPH, poštovného a iných dodatočných poplatkov nemôžeme poskytovať žiadnu zľavu, pretože e-shop nám platí províziu za sprostredkovanie predaja iba z ceny bez DPH.

Čo ďalej?
Nakupuj (zoznam obchodov)
Prihlás sa / Zaregistruj sa
Viac tipov ako používať NávratnéPeniaze.sk

Prihlásiť Facebookom

Portál NavratnePeniaze.sk vracia peniaze späť za online nakupovanie iba registrovaným užívateľom, ktorí přešli do e-shopu preklikom zo stránok navratnepeniaze.sk. Správa účtu je úplně zadarmo a registráciu môžeš kedykoľvek zrušiť.